Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ATRX (D-5), clona: D-5, 6mlx2
- Număr anunț
- DA40412547
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:47
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.250 RON
din 2.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro