Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii auxiliare de achizitii pentru anexa 2 din L98/2016

Număr anunț
DA20514810
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
TAMUS EXPERT CONSULTING SRL (CUI 37157943)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.400 RON
Valoare atribuită
29.400 RON
Data publicării
04.06.2018 16:26
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.400 RON

din 29.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.