Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat

Accesorii de biroica si papetarie

Număr anunț
DA20536954
Autoritate contractantă
Compania Municipala Medicala Bucuresti (CUI 37938251)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829,34 RON
Valoare atribuită
1.802,34 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
06.06.2018 12:31
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.802,34 RON

din 1.829,34 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.