Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie Xerox A4 80 g/mp , 500 coli/top, OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA20514680
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.227,60 RON
- Valoare finală
- 1.227,60 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 16:13
- Data finalizării
- 06.06.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.