Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cutie carton incinerare 10 litri pt deseuri anatomopatologice, cu banda rosie

Număr anunț
DA20494328
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
NOVEI COM SRL (CUI RO14743110)
Cod CPV
30197610-5 · Hartie si carton asamblate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.892 RON
Valoare finală
2.892 RON
Data publicării
31.05.2018 12:22
Data finalizării
06.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.