Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET ARTICOLE BIROU 2
- Număr anunț
- DA20519956
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI (CUI 17350663)
- Furnizor / câștigător
- FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,81 RON
- Valoare atribuită
- 373,81 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:57
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
373,81 RON
din 373,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro