Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet sc slobozia mandra

Număr anunț
DA20532601
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Slobozia Mândra (CUI 18994972)
Furnizor / câștigător
FOCUS PROD COM SRL (CUI RO15434598)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,26 RON
Valoare atribuită
851,26 RON
Data publicării
06.06.2018 10:07
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851,26 RON

din 851,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.