Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare si publicitate in CNVC

Număr anunț
DA20532453
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "AUTOCUSTOMS " (CUI 32351158)
Cod CPV
92622000-7 · Servicii de organizare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.002 RON
Valoare atribuită
40.002 RON
Data publicării
06.06.2018 10:01
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.002 RON

din 40.002 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.