Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLATBANDA 120X6 mm

Număr anunț
DA20528205
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
14622000-7 · Otel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
05.06.2018 15:31
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.