Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti pentru premii scolare
- Număr anunț
- DA20537705
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII SURA MICA (CUI 17789929)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443,67 RON
- Valoare atribuită
- 443,67 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 12:55
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
443,67 RON
din 443,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro