Ofertă acceptată Cumpărare directă

parchet masiv stejar

Număr anunț
DA20532911
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ALBA IULIA (CUI 17683900)
Furnizor / câștigător
ART WOOD COMPANY SRL (CUI RO16065421)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258 RON
Valoare atribuită
258 RON
Data publicării
06.06.2018 10:16
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258 RON

din 258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.