Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziție bonuri valorice combustibil (motorină).

Număr anunț
DA20528740
Autoritate contractantă
SC PLURI CONSULTING GRUP SRL (CUI 15766236)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.057,60 RON
Valoare atribuită
5.032,32 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
05.06.2018 15:58
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.032,32 RON

din 5.057,60 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 25,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.