Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziție bonuri valorice combustibil (motorină).
- Număr anunț
- DA20527848
- Autoritate contractantă
- SC PLURI CONSULTING GRUP SRL (CUI 15766236)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.057,60 RON
- Valoare finală
- 5.057,60 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:16
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.