Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA20521832
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.598,92 RON
Valoare atribuită
2.598,92 RON
Data publicării
05.06.2018 11:49
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.598,92 RON

din 2.598,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.