Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet registre diverse

Număr anunț
DA20518244
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437 RON
Valoare atribuită
437 RON
Data publicării
05.06.2018 10:06
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437 RON

din 437 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.