Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE LECTOR PENTRU PROIECTUL NETWORK FOR SMART COOPERATION OF BLACK SEA COMMUNITIES
- Număr anunț
- DA20533708
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- INFO-AGRO BUSINESS SOLUTION SRL (CUI RO23927872)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.271,19 RON
- Valoare atribuită
- 3.271,19 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 10:41
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.271,19 RON
din 3.271,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro