Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE CENTRU DE PERMANENTA
- Număr anunț
- DA20528977
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,63 RON
- Valoare atribuită
- 526,63 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 16:16
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
526,63 RON
din 526,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro