Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEGRESANT UNIVERSAL DESEN BIO; DEGRESANT PARCHET ; CURATATOR GEAMURI ; SOLUTIE GIENIZ

Număr anunț
DA20517792
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NOVACI (CUI 4666100)
Furnizor / câștigător
WARTUNG TRATAMENTE SPECIALE SRL (CUI Ro28206346)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,45 RON
Valoare atribuită
2.134,45 RON
Data publicării
05.06.2018 09:51
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,45 RON

din 2.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.