Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch 24 porturi management
- Număr anunț
- DA20517579
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.910 RON
- Valoare atribuită
- 26.910 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:43
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.910 RON
din 26.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro