Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Alcool etilic 96% - denaturat, pa;Alcool etilic absolut 99%, denaturat, bidon 5 litri, Xilen, ameste
- Număr anunț
- DA20521361
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920 RON
- Valoare finală
- 3.920 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:36
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.