Ofertă acceptată Cumpărare directă

mentenanta CityCat 2020

Număr anunț
DA20532543
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200,85 RON
Valoare atribuită
7.200,85 RON
Data publicării
06.06.2018 10:05
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200,85 RON

din 7.200,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.