Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii mentenanta aparate aer conditionat pt Administratia Scolilor Sector 6
- Număr anunț
- DA20530464
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI RO22078507)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare finală
- 19.200 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 08:49
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.