Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat masini de cusut Jack

Număr anunț
DA20529326
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
Furnizor / câștigător
IRMACOST SRL (CUI 18791110)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
05.06.2018 17:23
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.