Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE DE SCHIMB (demontare+montare) auto VW PASSAT AB27CRM, conf anunt ADV1014682/31.05.2018
- Număr anunț
- DA20528367
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.512,60 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:38
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.512,60 RON
din 2.512,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro