Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese auto pentru tractorul instituției Comuna Groși

Număr anunț
DA20525387
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,78 RON
Valoare atribuită
135,78 RON
Data publicării
05.06.2018 13:47
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,78 RON

din 135,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.