Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus MS310-510/MS 810/ MX 410/ Phaser 3610/ X925

Număr anunț
DA20536276
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.209 RON
Valoare atribuită
5.209 RON
Data publicării
06.06.2018 12:09
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.209 RON

din 5.209 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.