Ofertă acceptată Cumpărare directă

DR3100 DR-3100 DR 3100 DRUM (25000 PAG) ORIGINAL BROTHER DCP 8060 8060N 8065 MFC 8460DN 9460N 8480DN

Număr anunț
DA20528189
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.224 RON
Valoare atribuită
7.224 RON
Data publicării
05.06.2018 15:30
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.224 RON

din 7.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.