Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de etichetare Dymo Label Manager 280P DY968960, QWERTY, latime maxima 12 mm, USB, LCD, tastat

Număr anunț
DA20533853
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359 RON
Valoare atribuită
359 RON
Data publicării
06.06.2018 10:46
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359 RON

din 359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.