Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk, HDD, laptop , notebook , 1TB, 1TB , Seagate BarraCuda 2.5", SATA 3, 128MB , ST1000LM048

Număr anunț
DA20533052
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.54 (CUI 32575368)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179 RON
Valoare atribuită
194 RON
Data publicării
06.06.2018 10:20
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194 RON

din 179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.