Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Memorie RAM laptop/notebook Kingston ValueRAM, 4GB DDR3 1600MHz SODIMM , KVR16S11S8/4
- Număr anunț
- DA20521448
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139 RON
- Valoare finală
- 154 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:39
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.