Ofertă acceptată Cumpărare directă

SanDisk SDHC Ultra;Panasonic DMW-BLF19;Panasonic Lumix DC-GH5

Număr anunț
DA20516334
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.886,46 RON
Valoare atribuită
7.886,46 RON
Data publicării
05.06.2018 08:53
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.886,46 RON

din 7.886,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.