Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor cu protectie 3prize 10m
- Număr anunț
- DA20536732
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ELENA RARES (CUI 14086851)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,08 RON
- Valoare atribuită
- 168,08 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 12:23
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,08 RON
din 168,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro