Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse conform anunt nr. ADV 1012780
- Număr anunț
- DA20534539
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOMET SERVICE ACTIV SRL (CUI RO30356566)
- Cod CPV
- 31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.099 RON
- Valoare atribuită
- 5.099 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 11:08
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.099 RON
din 5.099 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro