Ofertă acceptată Cumpărare directă

IDUNA MAT PENTRU MASINA DE SPALAT VESELA SI PAHARELE

Număr anunț
DA20532442
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29465047)
Furnizor / câștigător
SARONET SYSTEMS S.R.L. (CUI 14505747)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,65 RON
Valoare atribuită
311,65 RON
Data publicării
06.06.2018 10:01
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,65 RON

din 311,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.