Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

servicii de mobilizare a solului in jurul puietilor in vetre de 60/80 cm

Număr anunț
DA20504691
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC DEALUL SIBIULUI R.A. (CUI RO17454834)
Furnizor / câștigător
CEMBRA SRL (CUI RO23022890)
Cod CPV
77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.146,30 RON
Valoare atribuită
19.720 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 10:39
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.720 RON

din 20.146,30 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 426,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.