Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CABLU FEROVIAR 1x185mmp, 6KV , CFF-Y 1X185
- Număr anunț
- DA20516550
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430 RON
- Valoare finală
- 2.430 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:02
- Data finalizării
- 06.06.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.