Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERTIT FIN DIAMETRU 2.5;ELECTROZI SUPERTIT DIAMETRU 3.25;ELECTROZI SUPERTIT DIAMETRU 2

Număr anunț
DA20524677
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TEHNIC TOOLS S.R.L. (CUI RO17000781)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,25 RON
Valoare atribuită
488,25 RON
Data publicării
05.06.2018 13:24
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,25 RON

din 488,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.