Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balon Ruben de resuscitare pentru nou-nascuti,copii si adulti

Număr anunț
DA20507482
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,73 RON
Valoare atribuită
101,73 RON
Data publicării
04.06.2018 12:06
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,73 RON

din 101,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.