Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera video portabila SOP02A/32GB
- Număr anunț
- DA20529818
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 08:05
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.550 RON
din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro