Ofertă acceptată Cumpărare directă

Algocalmin 1g/2ml x 5f/2ml

Număr anunț
DA20516419
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239 RON
Valoare atribuită
1.239 RON
Data publicării
05.06.2018 08:57
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239 RON

din 1.239 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.