Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de revizie tehnica grup electrogen ESE 70 DWR la Statia sortare si compostare Mofleni
- Număr anunț
- DA20519185
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.690 RON
- Valoare atribuită
- 2.690 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:35
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.690 RON
din 2.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro