Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie camera video analogica 1/3" si antena polarizare circulara de 2,4 Ghz
- Număr anunț
- DA20510258
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO24205178)
- Cod CPV
- 32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.868 RON
- Valoare atribuită
- 3.868 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 13:36
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.868 RON
din 3.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro