Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MEMORIE 2GB DDR2

Număr anunț
DA20535468
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI (CUI 17350663)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
06.06.2018 11:45
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.