Ofertă acceptată Cumpărare directă

Liquicheck Urinalysis Ctr Taux 1 si Taux2, Trusa identificare Clostridium Difficile Toxina A si B

Număr anunț
DA20530175
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI RO8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.903 RON
Valoare atribuită
1.903 RON
Data publicării
06.06.2018 08:34
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.903 RON

din 1.903 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.