Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
Test Cartridge BG10/ cartus de testare BG10 Calibrant Fluid Pack CP100 Seringi heparinate 2 ml/Hepar
- Număr anunț
- DA20526699
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.070 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2018 14:38
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.070 RON
din 2.090 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.