Atribuită Cumpărare directă

CALORIFER HEATMAX 600*2000

Număr anunț
DA36312946
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI 15955022)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
663,87 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,87 RON