Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placute usa - 30/20cm - gravate, Placute usa - 30/15cm - gravate
- Număr anunț
- DA20530947
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67 RON
- Valoare atribuită
- 67 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 09:11
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67 RON
din 67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro