Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica a imobilelor in Cartea Funciara conform OUG 35/2016

Număr anunț
DA20532188
Autoritate contractantă
COMUNA CRANGENI (CUI 6853260)
Furnizor / câștigător
PFA IORDACHE GEORGE (CUI 20702220)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.385,50 RON
Valoare atribuită
132.385,50 RON
Data publicării
06.06.2018 09:53
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.385,50 RON

din 132.385,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.