Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru sistematic in zone cu categoria de dificultate II

Număr anunț
DA20528754
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI VALCEA (CUI 2573837)
Furnizor / câștigător
Traistaru Daniel-Ion (CUI 19833460)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
05.06.2018 15:59
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.