Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel tricolor ROMANIA exterior,dublu, dim. 90cmx135 cm

Număr anunț
DA20520165
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
HERALDICA SRL (CUI RO20256411)
Cod CPV
35821100-6 · Stalp de steag (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,40 RON
Valoare atribuită
1.368,40 RON
Data publicării
05.06.2018 11:03
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,40 RON

din 1.368,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.